Arma Optimizasyonu

SEO Hakkında birkaç kelime


Arama motoru optimizasyonu, web sitenizin arama motorları üzerindeki ulaşımıdır. Seo altyapısı oluşturulan bir web sitesi Google, Yandex vb. arama motorlarında daha rahat bulunabilmesine "taramasına" imkan verecek şekilde arama motoru kriterlerine göre ayarlama yapmaktır. Hedeflenen anahtar kelimelerin üzerinde çalışmalar yapıp sizi arama motorlarında üst sıraya çıkartıyoruz. SEO çalışmasını edinmek için en iyi sebep rakiplerinizin kullanıyor olması. Web sitenizi daha yukarı taşıyalım ve internet trafiğinizi canlandıralım.


Soru Cevap Anlatımı

Sıkça Sorulan Sorular

1Bu hizmet ne işime yarıycak ?
Google, Yandex gibi güçlü, müşterinin size direkt ulaşabileceği arama motorlarında belirlenen anahtar kelimelerle en üste gelene kadar yerleşme imkanı sunacak.
2Gerçekten gerekli mi?
İşinizin veya hobinizin kitlelere ulaşmasını, internet ortamında arandığında çabucak bulunması istiyorsanız SEO çalışması gereklidir. Unutmayın sizin en üste yerleşmediğiniz aramada şuan rakipleriniz duruyor.
3Bu hizmete yaptığım harcama boşa gider mi?
Geri dönüşünü hemen almadığınız için ilk bir kaç hafta böyle düşünmeniz normaldir. Ekibimizin yaptığı her SEO çalışması hedefini bulmuştur